Anmälda

Förnamn Efternamn Lagnamn/Klubb Klass Distans
Elis Peterson Bälinge IF Barn 500m (barn)
Ludvig Lidblad Uppsala Multipsort Barn 500m (barn)
Noah Lidblad Uppsala Multipsort Barn 500m (barn)
Charlie Hübinette Barn 500m (barn)
Ida-Li Hübinette Barn 500m (barn)
Fabian Sannefur Sannefur Barn 500m (barn)
Nora Peterson Bälinge IF Barn 500m (barn)
Sindra Linderlöf Börje sk Barn 500m (barn)
Meja Linderlöf Börje sk Barn 500m (barn)
Leo Nummelin Ärentuna SK Barn 500m (barn)
Viola Nummelin Ärentuna SK Barn 500m (barn)
Oliver Alm Barn 500m (barn)
Hugo Alm Barn 500m (barn)
Hugo Elmblad Barn 500m (barn)
Harry Elmblad Barn 500m (barn)
Matilda Lindström Bälinge IF Barn 500m (barn)
Love Söderqvist Gottsunda Barn 500m (barn)
Tussilago Fröding Uppsala multisport Barn 500m (barn)
Alma Sundström Barn 500m (barn)
Ruth Sundström Barn 500m (barn)
Tristan Tornstam Barn 500m (barn)
Isidor Tornstam Barn 500m (barn)
Alfons Skoglund Barn 500m (barn)
Morgan Skoglund Barn 500m (barn)
Hugo Paulsen Barn 500m (barn)
theo egemalm Barn 500m (barn)
Lei Eriksson Nyvla / Bälinge If Barn 500m (barn)
Johannes Degeryd Bälinge IF Barn 500m (barn)
Elisabeth Degeryd Bälinge IF Barn 500m (barn)
Saga Rincon UIF Barn 500m (barn)
Ines Rincon Barn 500m (barn)
Gustaf Pettersson Barn 500m (barn)
Elsa Pettersson Barn 500m (barn)
Ingmar Westfeldt OK Fasan Barn 500m (barn)
Alma Gutentoft Bälinge if Barn 500m (barn)
Hugo Gutentoft Bälinge IF Barn 500m (barn)
Elsa Ferneman GK Värmdö Barn 500m (barn)
Charlie Wallin Barn 500m (barn)
Neo Wallin Barn 500m (barn)
Victor Åkerblom Barn 500m (barn)
Aston Gozzi Barn 500m (barn)
Ebbot Gozzi Barn 500m (barn)
Oliver Leino Barn 500m (barn)
Alicia Leino Barn 500m (barn)
Pauline Flodman Dam 10km
Maria Stubbendorff Dam 5km
Maria Carlsson Dam 10km
Zandra Tornstam Ik Fyris triathlon Dam 10km
Anna-Maria Andersson Dam 5km
Tilde Bromee Dam 5km
Ulrika Brohede Formtopp Dam 10km
Vanja Linderlöf Börje sk Dam 5km
Frida Elmblad Dam 10km
Marika Helin Dam 10km
Lina Lundell Dam 5km
Caisa Sindt Team CT Dam 10km
Johanna S L Brushane Enköping AIF Dam 10km
Linda Carlsson Team Nordic Trail Dam 10km
Jenny Edlund Nummelin Ärentuna SK Dam 10km
Sigrid Andersson Uppsala Löparklubb Dam 10km
Cecilia Alm Dam 5km
Malin Arnbom Dam 10km
Ewa Sjögren Söderlund Dam 5km
Nicole Munn USC Aces Dam 5km
Miranda Lindström Bälinge IF Dam 5km
Petra Söderqvist Gottsunda if Dam 10km
Petra Söderqvist Gottsunda if Dam 10km
Maria Cederberg Dam 5km
Linnea Cederberg Dam 10km
Marianne Skoglund Dam 5km
Caroline Norenborg Dam 5km
Mikaela Landberg Dam 5km
Karin Zetterman Dam 5km
maria engström Dam 5km
Anna Rincón Uppsala Löparklubb ULK Dam 5km
Anna Fredriksson Dam 5km
Lisbet Martinsson Kolsva Dam 5km
Eva Olsson Bollsta Runners Dam 10km
Hilda Degeryd Bälinge IF Dam 5km
Karin Tufvesson Ik Rex Dam 10km
Kristin Larsson Outdoorexperten Dam 10km
Anna Jansson Dam 5km
Linda Norstedt Dam 10km
Kristina Westfeldt OK Fasan Dam 5km
Frida Westfeldt UIF Friidrott Dam 5km
Sara Nordin Dam 10km
Sofie Bergendahl If Thor Dam 10km
Johanna Viberg Dam 10km
Malin Besson LK Roslagen Dam 10km
Peter Hansson Herr 5km
Miquel Anglès TNT Uppsala Herr 10km
Per-Göran Olofsson Uppsala LK Herr 10km
Tommie Egemalm Herr 10km
Patrik Helmersson Herr 10km
Mika Numminen UMA IF Herr 10km
Roger Forsberg Herr 10km
Emil Mörk Herr 10km
Jörgen Stubbendorff Herr 10km
Fredrik Linderlöf Börje sk Herr 10km
Andreas Elmblad Herr 10km
Christian Kellner Herr 10km
Matias Helin Herr 10km
Oloph Demker Herr 10km
Karl Sandberg UTR sportsektion Herr 5km
Per Mandfloen UTR sportsektion Herr 5km
Erik Verf UTR Sportsektion Herr 5km
Tobias Axner Team CT Herr 10km
Merko Vaga Herr 10km
Robert Bergelind Team Contenders Herr 5km
Alfredo Gil Team Contenders Herr 5km
Tobias Alm Herr 10km
Jan Söderlund Herr 10km
Mattias Persson Herr 10km
Peter Hansson Camp 44 Herr 5km
David Munn Team Form Multisport Herr 10km
Thomas Sandberg Herr 10km
Cristoffer Nykvist Kjula IF Herr 10km
Janne Jörgensen Kjula IF Herr 5km
Joakim Jörgensen Kjula IF Herr 5km
Jesper Lundberg Äppelbo AIK Herr 10km
Magnus Blom Herr 10km
Roger Cederberg Herr 10km
Axel Bunner Team Alex&Axel Herr 10km
Kent Hanslöf Modins bil Herr 10km
eric söderberg Herr 10km
Jörgen Martinsson IKW Köping Herr 10km
Adam Germunder Herr 10km
Adam Bergman UTR sportsektion Herr 5km
Tobias Eriksson Herr 10km
Tony Söderström Herr 10km
Tony Larsson Herr 5km
Thobias Eriksson Nyvla / Bälinge If Herr 5km
Anders Eriksson Herr 5km
Mikael Larsson Bollsta Runners Herr 10km
Martin Psilander IFK Lidingö Friidrott Herr 10km
Gabriel Söderqvist Gottsunda if Herr 5km
Alexander Westöö Team Alex Axel Herr 10km
Niklas Hultén Telia IF Herr 10km
Magnus Bruun Lidingö Herr 10km
joakim bjelkås ULK Herr 10km
Grim Moström Kalsongmarodörerna Herr 10km
Oscar Söderlund Uptown Runners Herr 10km
Jonas Engström Kalsongmarodörerna Herr 10km
Jonathan Royce Team Form Multisport Herr 10km
Niklas Tillman Herr 5km
Eric Sönnert IK Segro Herr 10km
Truls Linhäll Herr 10km
Anders Åkerblom Herr 10km
Pelle Eklund Hagunda IF Herr 10km
Sebastian Grans Kalsongmarodörerna Herr 10km
Fredrik Oderborn Hässelby SK Herr 10km
Robin Pino Uppsala LK Herr 10km
Emil Kumlin CK Uni Herr 5km
Fredrik Grape Herr 10km